Unox Praha

Společnost se zabývá spíše výrobou ohřívací a pekařské techniky. Jejich hlavním produktem, se kterým prorazili na světový trh je konvektomat. Díky tomuto složitému automatickému zařízení je pečení všemožných polotovarů a jiných produktů naprosto jednoduché.

Jejich automatizovaný systém a dokonalá regulace teploty se postará o to nejlepší upečení všeho možného. Pokud tedy potřebujeme do našeho profesionálního provozu zařízení, které nám upeče vše automaticky podle nastaveného programu, společnost Unox je opravdu pravým partnerem pro naše plány.

Unox je opravdovým profesionálem na trhu.

Nabízejí konvektomaty ve všech možných velikostech a tvarech. Většinou jsou vyrobené z nerezu ale je možné je zahlédnout i v jiných materiálech. Je to sice možné ale vcelku neobvyklé. Jedná se totiž o zařízení do profesionální kuchyně a v těch se to nerezem jen hemží. Pokud tedy chceme něco, co bude ladit s ostatními spotřebiči a vybavením kuchyně, je nutné se zaměřit na nerez.

Společnost Unox Praha si tento fakt uvědomuje velice dobře, a tak jsou jejich konvektomaty laděné také do tohoto nerezového odstínu. Systém jejich konvektomatů je velice jednoduchý a díky dotykové obrazovce je velice jednoduché jej ovládat i když jste pouze začátečník. Pokud tedy přemýšlíte nad ohřívačem nebo „automatickou troubou“, která bude velice jednoduchá na použití a také vám jednoduše pomůže se vším, co chcete upéct, zvolte konvektomat od společnosti Unox. S jejich jednoduchými výrobky totiž nikdy neprohloupíte. Stačí jen a pouze zvolit tu správnou velikost a už můžete péct